Büyükşehir’in Şampiyonu Bursa’dan Boş Dönmedi

Manisa Büyükşehir Belediyespor’un şampiyon atleti Ahmet Bayram, Bursa’nın Karacabey ilçesinde düzenlenen 14. Uluslararası Leylek Koşusunda genel klasmanda 5’inci,kendi yaş grubunda ise 2’inci olarak 2’incilik kupasıyla Manisa’ya döndü.

Manisa Büyükşehir Belediyespor’un şampiyon atleti Ahmet Bayram, Bursa’nın Karacabey ilçesinde düzenlenen 14. Uluslararası Leylek Koşusu’nda genel klasmanda 5’inci, kendi yaş grubunda ise 2’inci oldu. İkincilik kupasıyla Manisa’ya dönen Manisa Büyükşehir Belediyespor’un şampiyon atleti Ahmet Bayram, başarılarına bir yenisini daha ekledi.

ŞİMDİ SIRADA ERCİYES VAR

Bursa’nın Karacabey ilçesinde düzenlenen 14. Uluslararası Leylek Koşusu’nda kendi yaş grubunda 2’inci olan Ahmet Bayram şimdi gözünü 6-7 Temmuz tarihleri arasında Kayseri Erciyes’te yapılacak olan ‘ Sky Ultra Trail Run’ koşusuna çevirdi. Hazırlıklarını yoğun bir tempoda sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyespor’un altın adamı Ahmet Bayram, 6-7 Temmuz tarihleri arasındaErciyes’te düzenlenecek olan, ‘ Sky Ultra Trail Run’ koşusunda ter döktükten sonra ise 15 Temmuz tarihinde Bursa’nın Kestel ilçesinde düzenlenecek olan ‘Kazancı Dostluk’ koşusunda kulübümüzü ve Manisa’mızı temsil edecek.

‘ KULÜBÜMÜZÜN VE MANİSA’MIZIN ADINI YİNE BAŞARIYLA DUYURACAĞIM’

Bursa Karacabey’de düzenlenen 14. Uluslararası Leylek Koşusu’nda güçlü rakiplerini geride bırakarak kendi yaş grubunda 2’inci olduğunu söyleyen Manisa Büyükşehir Belediyespor’un şampiyon atleti Ahmet Bayram, ‘ Kulübümüzün bana sağladığı en iyi imkanlarla yarışmalara hazırlanıyorum. 6-7 Temmuz tarihlerinde Erciyes’te yine zor bir koşu beni bekliyor. En iyi dereceyle Manisa’ya dönüp kulübümüzün ve Manisa’mızın adını yine başarıyla duyurmak istiyorum’ diye konuştu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.