Büyükşehir’in Şampiyonunu Yoğun Bir Yarış Programı Bekliyor

Temmuz ayı içerisinde Bursa ve Erciyes’te toplam üç yarış koşacak olan şampiyon atletin hedefi yine Manisa Büyükşehir Belediyespor’u başarıyla temsil etmek.

Manisa Büyükşehir Belediyespor’un şampiyon atleti Ahmet Bayram’ı yoğun bir yarış programı bekliyor. Şu ana kadar katıldığı yarışmalarda yüzlerce kupa ve madalya kazanan şampiyon atlet Temmuz ayı içerisinde toplam üç yarış koşacak. 1 Temmuz tarihinde Bursa Karacabey Belediyesi’nin düzenleyeceği ‘Uluslararası Leylek Festivali’ kapsamında düzenlenecek olan maratonda Manisa’mızı ve kulübümüzü temsil edecek olan Ahmet Bayram, 6-7 Temmuz tarihleri arasında ise Erciyes’te düzenlenecek olan, ‘ Sky Ultra Trail Run’ koşusunda ter döktükten sonra ise 15 Temmuz tarihinde Bursa’nın Kestel ilçesinde düzenlenecek olan’ Kazancı Dostluk’ koşusunda boy gösterecek.

ÜÇ YARIŞTA TOPLAM 50 KİLOMETRE KOŞACAK

Bursa ve Erciyes’te katılacağı yarışmalarda toplam 50 kilometre koşacak olan Manisa Büyükşehir Belediyespor’un şampiyon atleti Ahmet Bayram yaptığı açıklamada, ‘ Yoğun bir tempoda Temmuz ayı içerisinde katılacağım yarışmalara hazırlanıyorum. Hedefim bu üç yarışmada da kulübümüzün ve Manisa’mızın adını başarıyla temsil etmek. Bana her zaman büyük destek veren Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün, kulüp başkanımız Mevlüt Aktan ve yönetim kurulumuza yine layık olmak için elimden gelenin fazlasını yapacağım. Katılacağım üç yarışmada da başarılı olacağıma inanıyorum’ diye konuştu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.