Köprübaşı’na 121 Kilometre Asfalt

Bu hizmetiyle Manisalıların daha iyi bir şekilde ulaşımlarını gerçekleştirmelerini sağlayan Manisa Büyükşehir Belediyesi, Köprübaşı’nda da yaklaşık 121 kilometrelik yolu asfalta kavuşturdu.

Bakımsız ve kötü görünümde olan yolları yenileyerek Manisalıları modern ve konforlu yollarla buluşturan Manisa Büyükşehir Belediyesi, geride kalan 4 yıllık sürede yürüttüğü çalışmalarla 3 bin 383 kilometrelik yolda asfalt uygulaması gerçekleştirdi. Büyükşehir, vatandaşların ulaşımlarını daha rahat bir şekilde sağlayabilmeleri için asfalt çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Manisa Büyükşehir Belediyesi geride kalan 4 yıllık süre içerisinde il genelinde sorumluluk sahasında bulunan 3 bin 383 kilometre, Köprübaşı’nda ise yaklaşık 121 kilometre yolu asfaltla buluşturdu.

BAŞTAN AŞAĞI YENİLENDİ

Manisalıların daha huzurlu bir yaşam sürmeleri için, onların ihtiyaçları doğrultusunda projeler ürettiklerini dile getiren Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, ‘Geride kalan 4 yıllık görev sürecimizde sorumluluk alanımızda bulunan yollarda 3 bin 383 kilometrelik asfalt çalışması gerçekleştirdik. Köprübaşı ilçemizde de ulaşımın zor olduğu, bakımsız birçok yolu baştan aşağı yenileyerek, 121 kilometrelik yolu asfaltla buluşturduk. Bu anlamda yenileyerek vatandaşlarımızın hizmetine sunduğumuz modern yollarda vatandaşlarımızın güven içerisinde, kazasız yolculuk yapmasını temenni ediyorum’ dedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.