MABİD’den Büyükşehir’e Teşekkür Ziyareti

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin desteğiyle bu yıl 3’üncü kez gerçekleştirilen Manisa Bisiklet Festivali’ne sağladığı destekler nedeniyle Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür eden Gemici, Daire Başkanı Nursel Ustamehmetoğlu’na da katkılarından dolayı plaket takdim etti.

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin desteği, MABİD organizasyonuyla Manisa Bisiklet Festivali bu yıl 3’üncü kez gerçekleştirildi. Türkiye’nin her yerinden 150’nin üzerinde bisiklet tutkununun Manisa’da buluştuğu Festivalde Manisa’nın doğasına ve tarihine hayran kaldı. 20-21 ve 22 Nisan tarihleri arasında yapılan festivale sağlanan katkılar nedeniyle Manisa Bisiklet Derneği, Manisa Büyükşehir Belediyesi’ne ziyarette bulundu. Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Nursel Ustamehmetoğlu tarafından konu edilen Dernek Başkanı Yüksel Gemici Ustamehmetoğlu’na plaket takdim ederek, ‘3’üncü defadır Manisa Bisiklet Festivali’ni düzenliyoruz. Bu her anlamda Manisa için çok özel bir etkinlik oluyor. Büyükşehir Belediyesi’nin desteği olmamış olsaydı bu etkinliği yapamazdık. Bu etkinliği düzenlememizde Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin önemi çok büyük. Bu nedenle Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e teşekkür ediyoruz. Misafirlerimize şehri de gezdirdik. Özellikle Atatürk Kent Park’a da konuklarımızı götürdük. Manisa’da böyle bir alanın olması nedeniyle Manisalıların şanslı olduklarını belirttiler’ dedi.

Başkan Ergün Spora Büyük Önem Veriyor

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Daire Başkanı Nursel Ustamehmetoğlu ise, ‘Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün spora büyük önem veriyor. Bu anlamda gençlere, çocuklara ve sporun her alanına desteğini hiçbir zaman esirgemiyor. Bundan sonraki süreçte de imkanlar dahilinde desteklerimiz sürecek’ dedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.