Manisa Büyükşehir’in Yaz Spor Okulları Cıvıl Cıvıl

Futbol, basketbol, yüzme ve voleybol branşlarında açılan yaz spor okullarına akın eden yaklaşık 3500 öğrenci Uzman Eğitmenler eşliğinde eğitim alırken, öğrencilerin aileleri de Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin açtığı yaz spor okullarında verilen hizmetten son derece memnunlar.

Spora ve sporcuya büyük destek veren Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün öncülüğünde sporun ve sporcunun gelişimi için dev yatırımlar yapan Manisa Büyükşehir Belediyesi gençlerin ve çocukların sporla yetişen, spor ahlakı ve spor kültürüne sahip bireyler olması için çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Manisa Büyükşehir Belediyespor tarafından okulların kapanmasıyla birlikte faaliyete alınan yaz spor okullarına Manisalı öğrencilerin ilgisi yine yoğun oldu. Futbol, basketbol, voleybol ve yüzme branşlarında Uzman Eğitmenler eşliğinde eğitim almaya başlayan çocukların, hem bedensel yeterlilikleri arttıracak hem de zihinsel gelişimlerine katkı sağlanacak. Ayrıca çocuklar bu kurslar sayesinde yoğun geçen kış aylarının stresinden de uzaklaşarak tatil dönemlerini spor aktiviteleriyle gerçekleştirme imkanı bulacaklar.

Nalbantlar, ‘ Hem Fiziksel Hem de Zihinsel Gelişimlerine Katkıda Bulunuyoruz’

Manisa Büyükşehir Belediyespor Yönetim Kurulu Üyesi ve Futbol Altyapı Sorumlusu Özcan Nalbantlar, tecrübeli antrenör kadrosuyla futbol, basketbol, yüzme ve voleybol branşlarında açtıkları yaz spor okullarına ilginin yoğun olmasının kendilerini sevindirdiğini söyleyerek, ‘ Bu sezon yoğun talep nedeniyle yaz spor okullarımızı 3 dönem olarak planladık. Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak açtığımız yaz spor okullarında çocuklarımıza spor yapma imkanı sağlıyor ve onların hem fiziksel hem de zihinsel gelişimlerine katkıda bulunuyoruz. Spora ve sporcuya büyük destek veren Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’ün Manisa’mıza kazandırdığı mükemmel tesislerde futbol, basketbol, voleybol ve yüzme branşlarında Manisa gençliğine hizmet veriyoruz. Her şey Manisa gençliği için’ diye konuştu.

Yüzme ve Futbol Branşına Aşırı Talep Nedeniyle 1. Dönem Kayıtları Doldu

Manisa Büyükşehir Belediyespor’un açtığı yaz spor okullarında futbol ve yüzme branşlarına olan aşırı talep nedeniyle 1. dönem kayıtları doldu. Manisa Büyükşehir Belediyespor’un yaz spor okullarında 2. dönem kayıtları 2 Temmuz tarihinde başlayacak. 17 Temmuz tarihinde başlayacak olan 2. dönem yaz kurs kursları 9 Ağustos tarihinde sona erecek. 3. dönem yaz kurslarında ise kayıtlar 1 Ağustos tarihinde başlayacak. 14 Ağustos tarihinde başlayacak olan 3. dönem yaz spor okullarında kurslar 13 Eylül tarihinde sona erecek.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.