‘Şehir Olduğumuzu Hatırladık’

Manisa Büyükşehir Belediyesinin ilçeye kazandırdığı Gazi Atatürk Meydanı nedeniyle Başkan Ergün’e teşekkür eden Köprübaşı esnafı, ‘Bu güzel projeyle şehir olduğumuzu hatırladık’ dediler.

İlçe programlarına Köprübaşı ile devam eden Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, MHP Köprübaşı İlçe Başkanlığı ziyaretinin ardından Köprübaşı esnafına hayırlı işler diledi. Manisa Büyükşehir Belediyesinin ilçeye kazandırdığı ve Büyükşehir Belediye Meclisi tarafından alınan kararla Gazi Atatürk Meydanı adı verilen meydan boyunca bulunan esnaflarla tek tek tokalaşan ve hayırlı işler dileklerini ileten Başkan Ergün, esnafın taleplerini de dinledi. İlçeye kazandırılan meydan nedeniyle Başkan Ergün’e teşekkür eden Köprübaşı esnafı, ‘Bu güzel projeyle şehir olduğumuzu hatırladık’ dediler.

‘GÜLE GÜLE KULLANILSIN’

İl genelinde vatandaşların gerçekten ihtiyaç duyduğu proje ve hizmetlerin planlamasını yaptıklarını ve bunları hayata geçirdiklerini belirten Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, ‘Esnafımızın ve Köprübaşı’nda yaşayan vatandaşlarımızın Gazi Atatürk Meydanı projemizle ilgili olumlu dönüşleri ve teşekkürleri bizleri ziyadesiyle mutlu etti. Sonuçta biz hemşehrilerimizin mutlu olması için hizmet üretiyoruz. Böyle güzel tepkiler almak bizleri daha fazla hizmet etme noktasında teşvik ediyor. Bir kez daha bu güzel meydanın Köprübaşı ilçemize hayırlı olmasını diliyorum. Güle güle kullanılsın’ dedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.